Berlandija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berlandija

Prekrasna zelena dežela polna skritih kotickov!
 
KazaloPortálIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 RPG pravila

Go down 
AvtorSporočilo
Almarië
Administrator



Število prispevkov : 26
Age : 30
Registration date : 27/06/2007

RPG pravila Empty
ObjavljaNaslov sporočila: RPG pravila   RPG pravila Icon_minitimePet Jun 29, 2007 7:03 pm

RPG je kratica za Role Playing Game in je tudi približek h resničnemu življenju.

- Piše se v 3. osebi edine
Primer:
Pravilno: Hodila je po ozki potki proti gozdu, do katerega je še vedno čutila globoko spoštovanje. Ko je bila manjša se ga je bala, toda sedaj pa ji le-ta vlival nove moči za nadaljno življenje.
Lok ji je počival v desni roki, medtem ko je oprezno opazovala za morebitnimi napadalci.

Nepravilno: Hodila sem po ozki potki proti gozdu, do katerega sem še vedno čutila globoko spoštovanje. Ko sem bila manjša sem se ga bla, toda sedaj pa mi je le-ta vlival nove moči za nadaljno življenje.
Lok mi je počival v desni roki, medtem ko sem oprezno opazovala za morebitnimi napadalci.


Za vse, kar želi povedati vaš lik uporabljajte premi govor - "Živjo. Kaj počneš tu?" ga je radovedno, v pričakovanju odgovora vprašala.
Misli vašega lik pa napišite v navednicah ali pa v poševnih črkah - Čuden tip, si je mislila Alex.
'Čuden tip,' si je mislila Alex.


- Vaše ime naj bo izvirno, ne uporabljajte imen slavnih oseb ali takih imen, ki so namenjena chatu (lollika13, anchika,..)

-Zaželjeni so čim daljši posti v RPG igri, čustveni in pametni, ne pa da samo kaj kratkega napišete. Prav tako pišite v knjižni slovenščini v RPGju, saj se drugače vaše objave ne bodo upoštevale.
Nazaj na vrh Go down
 
RPG pravila
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Osnovna pravila
» Pravila opisov

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Berlandija :: Uvod :: Sveta knjiga-
Pojdi na: